Користувацький вхід

Останні публікації

Новини Методпорталу

Обмежити пошук фільтруванням:Зміни на сайті Методичний портал

Якось так склалося, що вже 7 років сайту, а єдиного місця для інформування про зміни та поліпшення на сайті так і немає. Є гілка форуму Проект "Методичний портал", покинута і не впорядкована.
Хоча період розробки і активного розвитку закінчено і проект давно в стабільному стані, однак деякі зміни періодично вносяться, про що й спробую тут інформувати.Блок оновлень «Професійна освіта» на Вашому сайті

Зробіть свій сайт більш інформативним та привабливим для користувачів.
Навіть якщо у Вас немає часу займатися оновленням свого сайту, на ньому будуть регулярно з’являтися нові освітні публікації.


Блок оновлень «Дошкільне виховання» на Вашому сайті

1
Зробіть свій сайт більш інформативним та привабливим для користувачів.
Навіть якщо у Вас немає часу займатися оновленням свого сайту, на ньому будуть регулярно з’являтися нові освітні публікації.

Для вчителів та вихователів, що мають (або хочуть мати) власні сайти, блоги, сторінки в інтернетіБлок оновлень «Українська мова та література» на Вашому сайті

1

На прохання користувачів створив серію блоків з останніми публікаціями Методичного порталу з категорійСтруктура Методичного порталу - створюємо разом!

Методичний портал ще при створенні планувався якБлок оновлень «Фізичне виховання» на Вашому сайті

0

Блок оновлень «Фізичне виховання» від Методичного порталу

Усі публікації на Методичному порталі, що мають відношення до викладання фізичного виховання в школі, будуть регулярно з’являтися в блоці на Вашому сайті.Блок оновлень «Інформатика» на Вашому сайті

0
Зробіть свій сайт або блог більш інформативним та привабливим для користувачів за допомогою блоку оновлень «Інформатика» від Методичного порталу.


Новинки електронних бібліотек

До Збиральника освітніх публікацій додано нову категоріюМетодичний портал - короткий підсумок за рік життя

Точної дати народження у Методичного порталу немає.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі