Користувацький вхід

Останні публікації

Новини Методпорталу

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Блок оновлень «Дошкільне виховання» на Вашому сайті

1
Зробіть свій сайт більш інформативним та привабливим для користувачів.
Навіть якщо у Вас немає часу займатися оновленням свого сайту, на ньому будуть регулярно з’являтися нові освітні публікації.

Для вчителів та вихователів, що мають (або хочуть мати) власні сайти, блоги, сторінки в інтернетіБлок оновлень «Українська мова та література» на Вашому сайті

1

На прохання користувачів створив серію блоків з останніми публікаціями Методичного порталу з категорійСтруктура Методичного порталу - створюємо разом!

Методичний портал ще при створенні планувався якБлок оновлень «Фізичне виховання» на Вашому сайті

0

Блок оновлень «Фізичне виховання» від Методичного порталу

Усі публікації на Методичному порталі, що мають відношення до викладання фізичного виховання в школі, будуть регулярно з’являтися в блоці на Вашому сайті.Блок оновлень «Інформатика» на Вашому сайті

0
Зробіть свій сайт або блог більш інформативним та привабливим для користувачів за допомогою блоку оновлень «Інформатика» від Методичного порталу.


Новинки електронних бібліотек

До Збиральника освітніх публікацій додано нову категоріюМетодичний портал - короткий підсумок за рік життя

Точної дати народження у Методичного порталу немає.Блок оновлень «Початкова школа» на Вашому сайті

0
Зробіть свій сайт більш інформативним та привабливим для користувачів.
Навіть якщо у Вас немає часу займатися оновленням свого сайту, на ньому будуть регулярно з’являтися нові освітні публікації.

Для Web-майстрів та вчителів, що мають (або хочуть мати) власні сайти, блоги, сторінки в інтернетіПоліпшено роботу користувачів з закладками

Намагаючись зробити роботу користувачів на Методичному порталі більш комфортною, створив можливість додавати будь-яку публікацію в персональні закладки користувача.

Внизу кожної публікації є посилання "Закладки". Якщо його натиснути, публікація додасться до Ваших персональних закладок і буде присутня в списку на вкладці "Закладки" в акаунті користувача.

Функція ця додана давно, але оскільки ніхто, крім мене нею не користується, значить вона недостатньо зручна, або про неї не знають.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі