Користувацький вхід

Оголошення

Обмежити пошук фільтруванням:



Перший психолого-педагогічний фестиваль «Сказочная страна»

2015-02-10_001.png
Маємо честь запросити психологів та педагогів, на Перший психолого-педагогічний фестиваль "Сказочная страна", що відбудеться 21-22 лютого у Києві. вул.Львівська,23 В програмі фестивалю більше ніж 70 мастер-класів, на яких можна ознаймитися з ефективними психологічними та педагогічними методиками, опанувати нові інструменти, що стануть у нагоді кожному фахівцю, що працює у сфері психології та освіти, отримати нові знання, та досвід.



Просвітницька інтернет-програма "Молюски"

Лабораторія малакології Державного природознавчого музею НАН України розпочинає роботу Просвітницької інтернет-програми "Молюски". Її головне призначення - компенсувати недолік науково-популярної літератури про молюсків. Зараз Ви можете ознайомитися з початковим варіантом, який буде поступово поповнюватися новими матеріалами. Зокрема, протягом літа планується збільшити кількість фотогалерей, які будуть демонструвати не лише наземних (як зараз), але й прісноводних і морських молюсків.



Користувацька угода

Прохання до зареєстрованих на Методичному порталі користувачів ознайомитися з нижченаведеною угодою.
Якщо Ви незгодні з умовами, викладеними в цьому документі, надішліть адміністратору через контактну форму лист з проханням відмінити Вашу реєстрацію.
Зареєстрованим користувачам необхідно перевірити відповідність раніше опублікованої ними в коментарях та публікаціях інформації положенням Користувацької угоди.


Структура Методичного порталу - створюємо разом!

Методичний портал ще при створенні планувався як



Поліпшено роботу користувачів з закладками

Намагаючись зробити роботу користувачів на Методичному порталі більш комфортною, створив можливість додавати будь-яку публікацію в персональні закладки користувача.

Внизу кожної публікації є посилання "Закладки". Якщо його натиснути, публікація додасться до Ваших персональних закладок і буде присутня в списку на вкладці "Закладки" в акаунті користувача.

Функція ця додана давно, але оскільки ніхто, крім мене нею не користується, значить вона недостатньо зручна, або про неї не знають.



Оновлення Методичного порталу на Вашому сайті!

Для Web-майстрів та вчителів, що мають власні сайти, блоги, сторінки з’явилася можливість доповнити свій сайт блоком, в якому регулярно будуть з’являтися останні публікації Методичного порталу.

Варіанти відображення блоку оновлень Методичного порталу



Статистика Методичного порталу

Сторінка в розробці

Тестовий варіант
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі