Користувацький вхід

Оголошення

Обмежити пошук фільтруванням:Перший психолого-педагогічний фестиваль «Сказочная страна»

2015-02-10_001.png
Маємо честь запросити психологів та педагогів, на Перший психолого-педагогічний фестиваль "Сказочная страна", що відбудеться 21-22 лютого у Києві. вул.Львівська,23 В програмі фестивалю більше ніж 70 мастер-класів, на яких можна ознаймитися з ефективними психологічними та педагогічними методиками, опанувати нові інструменти, що стануть у нагоді кожному фахівцю, що працює у сфері психології та освіти, отримати нові знання, та досвід.Просвітницька інтернет-програма "Молюски"

Лабораторія малакології Державного природознавчого музею НАН України розпочинає роботу Просвітницької інтернет-програми "Молюски". Її головне призначення - компенсувати недолік науково-популярної літератури про молюсків. Зараз Ви можете ознайомитися з початковим варіантом, який буде поступово поповнюватися новими матеріалами. Зокрема, протягом літа планується збільшити кількість фотогалерей, які будуть демонструвати не лише наземних (як зараз), але й прісноводних і морських молюсків.Користувацька угода

Прохання до зареєстрованих на Методичному порталі користувачів ознайомитися з нижченаведеною угодою.
Якщо Ви незгодні з умовами, викладеними в цьому документі, надішліть адміністратору через контактну форму лист з проханням відмінити Вашу реєстрацію.
Зареєстрованим користувачам необхідно перевірити відповідність раніше опублікованої ними в коментарях та публікаціях інформації положенням Користувацької угоди.


Структура Методичного порталу - створюємо разом!

Методичний портал ще при створенні планувався якПоліпшено роботу користувачів з закладками

Намагаючись зробити роботу користувачів на Методичному порталі більш комфортною, створив можливість додавати будь-яку публікацію в персональні закладки користувача.

Внизу кожної публікації є посилання "Закладки". Якщо його натиснути, публікація додасться до Ваших персональних закладок і буде присутня в списку на вкладці "Закладки" в акаунті користувача.

Функція ця додана давно, але оскільки ніхто, крім мене нею не користується, значить вона недостатньо зручна, або про неї не знають.Оновлення Методичного порталу на Вашому сайті!

Для Web-майстрів та вчителів, що мають власні сайти, блоги, сторінки з’явилася можливість доповнити свій сайт блоком, в якому регулярно будуть з’являтися останні публікації Методичного порталу.

Варіанти відображення блоку оновлень Методичного порталуСтатистика Методичного порталу

Сторінка в розробці

Тестовий варіант
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі