Користувацький вхід

Останні публікації

Користувацька угода

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Користувацька угода

1. Предмет Користувацької угоди

1.1. Ця Користувацька угода визначає умови використання веб-сайтів Методичного порталу (далі "Веб-сайти"), а також правила взаємодії між зареєстрованими користувачами Веб-сайтів (далі "Користувачі") і Адміністрацією Веб-сайтів (далі "Адміністрація"). Користувацька угода набирає чинності у мить натискання Користувачем кнопки "Реєстрація".

1.2. До Веб-сайтів відносяться наступні ресурси: metodportal.com, metodportal.info.

2. Отримання і використання персональної інформації

2.1. Адміністрація отримує персональну інформацію Користувача у мить реєстрації Користувача, під час знаходження Користувача на Веб-сайтах, в процесі використання сервісів Веб-сайтів. Зокрема така персональна інформація може включати: ім'я та прізвище Користувача, адресу електронної пошти, технічну інформацію з браузера Користувача, тощо. Ім'я Користувача (Логін) не відноситься до персональної інформації Користувача.

2.2. Усю отриману інформацію Адміністрація використовує з однією метою: зробити Веб-сайти максимально зручними та корисними для Користувача. Адміністрація нікому не передає персональну інформацію Користувача без його згоди, за виключенням випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство.

3. Умови використання Веб-сайтів

3.1. Приймаючи цю Користувацьку угоду, Користувач підтверджує готовність виконувати умови використання Веб-сайтів. Зокрема Користувач зобов'язується:
a. Не розміщувати на Веб-сайтах матеріали, а також посилання на матеріали, які містять наклеп; ганьблять честь, гідність та ділову репутацію третіх осіб; містять образи на адресу третіх осіб; порушують авторські, інші немайнові або майнові права; пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, релігійною та іншими ознаками; містять інформацію, розповсюдження якої суперечить законодавству України або контрактним відносинам.
b. Не використовувати Веб-сайти для розміщення не дозволеної Адміністрацією рекламної інформації, спаму, списків адрес електронної пошти, систем інтернет-заробітку та e-mail бізнесів, а також посилань, що містять вищевказану інформацію.
c. Не розміщувати на Веб-сайтах матеріали, а також посилання на матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для зміни функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання, збору персональної інформації про Користувачів, отримання несанкціонованого доступу до ресурсів в інтернеті. Заборонено використовувати файлообмінник: file-space.org
d. Не видавати себе за іншого Користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав.
e. Використовувати Веб-сайти виключно за допомогою засобів, що надає Адміністрація (зокрема, через веб-інтерфейс); не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі Веб-сайтів.

3.2. Користувач погоджується з тим, що несе цілковиту відповідальність за інформацію, розміщену ним на Веб-сайтах, у відповідності до законодавства України і норм міжнародного права. За інформацію, розміщену на Веб-сайтах Користувачами, Адміністрація відповідальності не несе.

3.3. У випадку надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщенням інформації Користувачем, Користувач зобов'язується врегулювати вказані претензії самостійно і за свій рахунок.

3.4. Адміністрація залишає за собою право редагувати інформацію, розміщену Користувачем, з метою її впорядкування, а саме: форматувати, переміщувати в іншу категорію, змінювати назву, переносити текстову та графічну інформацію з надісланого файла в зміст публікації та вчиняти інші дії, що полегшують сприйняття інформації через Веб-інтерфейс, якщо Користувач явним чином не заборонив такі дії.

3.5. Якщо будь-яка інформація, розміщена Користувачем, суперечитиме даній Користувацькій угоді, Адміністрація залишає за собою право редагувати/видаляти таку інформацію без пояснення причин, а також застосовувати до Користувача заходи дисциплінарного впливу, зокрема:
a. Усне/письмове попередження;
b. Тимчасове обмеження доступу до Веб-сайтів (бан);
c. Видалення реєстрації Користувача.

4. Обмежена гарантія

4.1. Адміністрація прагне забезпечити якісну і безперебійну роботу Веб-сайтів, гарантує однаково справедливе ставлення до всіх Користувачів, дотримання законодавства України та умов даної Користувацької угоди.

4.2. Користувач розуміє і погоджується, що Веб-сайти функціонують за принципом "як є". При цьому Адміністрація може в будь-який час припинити підтримку, закрити будь-який сервіс на Веб-сайтах без завчасного попередження. Адміністрація не несе відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації, повідомлень Користувача, а також будь-які прямі чи непрямі збитки, які могли мати місце внаслідок використання або неможливості використання Веб-сайтів.

5. Припинення реєстрації

Адміністрація залишає за собою право видалити реєстрацію Користувача на свій розсуд без пояснення причин, у тому числі внаслідок порушення цієї Користувацької угоди. Реєстрація Користувача, а також вся персональна інформація Користувача може бути видалена у випадку невідвідування Користувачем жодного з Веб-сайтів протягом 180 календарних днів.

6. Заключні положення

6.1. Дана Користувацька угода - це юридично зобов'язальна угода у відповідності до статей 153-160 Цивільного кодексу України, має характер публічної оферти і є еквівалентом усної угоди.

6.2. При виникненні протиріч у трактуванні правил, положень, угод та іншої документації Методичного порталу, пріоритет мають положення цієї Користувацької угоди.

6.3. Користувацька угода може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. Зміни набирають чинності з миті їх публікації на Веб-сайтах. При цьому вважається, що Користувачеві повідомили про внесені зміни.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі