Користувацький вхід

Останні публікації

Інформація для правовласників

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Правовласникам

Ми поважаємо авторські, майнові та інтелектуальні права

Якщо Ви володієте правами на будь-який матеріал, посилання на який разміщено на Методичному порталі, і не хочете щоб дана інформація розповсюджувалась без Вашого на те дозволу, то Ви можете звернутися до користувача, який оприлюднив інформацію, що порушує Ваші права. Звернутися до будь-якого користувача можна через персональну контактну форму, що знаходиться в профайлі користувача на вкладці «Контакти».

Якщо Ви не можете зв’язатися з користувачем, що порушив Ваші права або цей користувач не реагує на Ваші звернення або відмовляється виконати Ваші вимоги, то ми будемо раді надати Вам допомогу, видаливши відповідні матеріали або посилання.
Для цього необхідно, щоб Ви прислали нам лист (в електронному вигляді), в якому вказали слідуючу інформацію:

1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторськими правами: відсканований документ з печаткою, або E-mail з офіційного поштового домена компанії , яка має авторські права, або інша контактна інформація, яка дозволяє однозначно ідентифікувати Вас, як правовласника даного матеріалу.

2. Текст котрий Ви бажаєте размістити в супровід видаляємої інформації. В ньому Ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати на законних підставах інформацію, посилання на яку було видалено, а також Ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від Вас всю інформацію відносно даного матеріалу, яка їх цікавить.

3. Адреси сторінок Методичного порталу з посиланнями, які необхідно видалити.
Адреси мають виглядати так: httр://metodportal.com/node/XXXX
Після цього ми видалимо вказані Вами посилання з сайту.

Наш e-mail: admin[равлик]metodportal.com

Увага!

Методичний портал призначений для спілкування, обміну досвідом та власними матеріалами педагогічних працівників України.

Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, котрі можуть повторно розмістити посилання або матеріал, які є об'єктом ваших авторських прав.
Будь-яка інформація на Методичному порталі, розміщується користувачами, які несуть повну відповідальність за свої дії, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в інтернеті.
Методичний портал є постмодерованим інтернет-ресурсом, тобто усі матеріали розміщуються на сайті відразу після публікації користувачами, без перевірки та затвердження модератором чи адміністратором.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії користувачів, але ми обов’язково розглянемо всі Ваші запити, відносно посилань та матеріалів, які порушують Ваші авторські права.

Всі права на опубліковані матеріали належать їх власникам, і адміністрація сайту не несе відповідальність за їх використання.

Ми залишаємо за собою право публікувати на сайті будь-яку інформацію надіслану нам на скриньку admin[равлик]metodportal.com

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі