Користувацький вхід

Акція! Передплати улюблене видання від "Шкільног освіту" та отримай сертифікат у подарунок

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

З 13 по 30 березня 2012 р. передплатіть Ваше улюблене видання видавництва «Шкільний світ» — газету або журнална 8 місяців 2012 р. (травень-грудень) та отримайте один сертифікат з підтвердженням розміщення Вашого матеріалу на сайті «Методичний портал» y подарунок.

Також передплачуйте книжкові комплекти на 2-й квартал 2012 р. за акційною ціноюзі знижкою 10 % від вартості передплати за «Каталогом видань України на 2012 рік».

Увага! За передплату книжкових комплектів сертифікат у подарунок не видається.

Нагадуємо, обов’язковою умовою акції є оформлення передплати на сайті видавництва за адресою http://akcia.osvitaua.com.

Як здійснити передплату?

1. Оберіть видання «Шкільного світу», яке Ви бажаєте передплатити.

2. Заповніть реєстраційну форму. Поля, позначені *, є обов’язковими для заповнення.

3. Сформуйте рахунок і роздрукуйте його.

4. Сплатіть рахунок у будь-якому банку до 30 березня 2012 р. включно.

5. Зберігайте чек про сплату рахунку протягом 2 місяців з моменту оплати.

6. Після оплати рахунку розмістіть навчальний матеріал, автором якого Ви є, на сайті «Методичний портал» з 13 по 30 березня 2012 р. включно та подайте заявку на отримання сертифікату. Як це зробити читайте тут.

7. Надішліть лист з інформацією (ПІБ автора, назва матеріалу, дата розміщення на «Методичному порталі») про розміщений матеріал на адресу ShkilnyiSvit@metodportal.com. В темі листа вкажіть «сертифікат у подарунок».

8. Чекайте на передплачені Вами газети та журнали з травня 2012 р. у Вашій поштовій скриньці. Доставка видань здійснюватиметься «Укрпоштою» (вартість доставки включено у вартість видання).

9. Передплачений книжковий комплект Ви отримаєте протягом травня 2012 р. у поштовому відділенні. Дочекайтеся повідомлення про те, що комплект чекає на Вас, яке доставить листоноша.

Увага! Передплатити ці книжкові комплекти можна 1 раз на квартал. Вартість передплати вказана на один квартал. Кожного кварталу Ви отримуватимете одні й ті самі книжки.

10. Сертифікат Ви отримаєте протягом травня 2012 р. поштою.

Якщо Ви бажаєте передплатити декілька різних видань або книжкових комплектів, будь ласка, сформуйте і роздрукуйте рахунок на кожне обране Вами видання або комплект і сплатіть кожний рахунок окремо.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

1. Якщо база Вам сформувала рахунок-фактуру № 0, це означає, що під час реєстрації сталася помилка і Ваші особисті дані не були збережені. У такому випадку просимо Вас здійснити повторну реєстрацію або написати нам листа (обов’язково вказавши Ваш номер мобільного телефону) на електронну скриньку khokhlova_e@osvita.ws або надіслати смс-повідомлення з текстом «проблема» на номер (067) 279-37-14 (ми Вам обов’язково зателефонуємо).

2. Не сплачуйте рахунки-фактури № 0.

3. Ви можете сплатити рахунок у БУДЬ-ЯКОМУ банку або на пошті.

4. Перед тим, як сплачувати рахунок, поцікавтеся розміром комісії, яка стягується банком. Пам’ятайте, у різних банках — різний розмір комісії.

 

Орієнтовні тарифи на послуги банків та пошти:

«ВТБ» — 5 грн за платіж, якщо сума рахунку не перевищує 500 грн;

«Укрпошта» — 1,5 % від суми платежу;

«Приватбанк» — 2 грн, якщо платіж не перевищує 200 грн; 1 % від суми, якщо платіж перевищує 200 грн;

«Райффайзен Банк Аваль» — 2 % від суми рахунку, але не менше 25 грн.

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі