Користувацький вхід

Авторське право

Обмежити пошук фільтруванням:Плакат "День вчителя"

0

матеріал видалено на вимогу автора, вибачте за незручності. 1 1 1Правила публікування на Методичному порталі

Загальні вимоги

1. Правила публікування на Методичному порталі

1.1. Користувач при публікуванні будь-якого матеріалу несе повну відповідальність за достовірність і правомірність оприлюдненої інформації.
При публікуванні користувач повинен переконатися, що має відповідні права на публікацію. Тобто, якщо матеріали, що публікуються, захищено авторськими або іншими інтелектуальними та майновими правами то повинен бути дозвіл від правовласників.Про передрук матеріалів з сайту

Підкажіть,як це можна назвати?
Зайшла сьогодні на "Збиральник", а там сценарій, скопійований із мого сайту на чужий сайт і без посилання.
Ось ця інформація:
Новорічні пригоди у світі шоу-бізнесу
teacher.at.ua - Вчитель вчителю, учням і батькам -
Пн, 2010-12-20 21:03
Сценарій
Категорії: + Оновлення

Хтось гарно популяризує свій сайт.Авторство матеріалів. Прошу поради!

Зареєстровані користувачі нашого Методичного порталу можуть додавати власні матеріали. Найчастіше публікуються розробки уроків та контрольні роботи.Інформація для правовласників

0

Правовласникам

Ми поважаємо авторські, майнові та інтелектуальні права

Якщо Ви володієте правами на будь-який матеріал, посилання на який разміщено на Методичному порталі, і не хочете щоб дана інформація розповсюджувалась без Вашого на те дозволу, то Ви можете звернутися до користувача, який оприлюднив інформацію, що порушує Ваші права. Звернутися до будь-якого користувача можна через персональну контактну форму, що знаходиться в профайлі користувача на вкладці «Контакти».Акція "Розшукуються автори"

Ми започатковуємо акцію "Розшукуються автори".
Навіть якщо в інтернеті опублікований матеріал, як "вільно розповсюджуваний", все одно у нього є незаслужено забутий автор.

Практично до всіх матеріалів на нашому сайті є можливість додавати коментарі.

Якщо Вам відомий автор матеріалу, що опублікований без вказівок авторства, Ви можете вказати автора в коментарях. Після цього автор матеріалу, або адміністратор сайту, у яких є права на редагування цієї статті зможуть виправити цю помилку, та відновити справедливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі