Користувацький вхід

Останні публікації

Дошкільне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Пам'ятка "Організація та проведення СХД"

Пам'ятка «Організація та проведення СХД»
Самостійна художня діяльність виникає майже завжди з ініціативи дітей і відбувається, здавалося б, без безпосереднього керівництва вихователя. Однак потрібно говорити про необхідність педагогічного керівництва цією діяльністю.
Особливості впливу вихователя у тому, що він непомітно для дитини спонукає його до самостійної діяльності, створюючи сприятливі педагогічні умови. Які ж ці умови?Спортивна розвага до дня Здоров`я «Хворобинка в гості завітала»

привчати дітей до здорового способу життя, розвивати рухову активність дітей, закріпити культурно-гігієнічні навички, закріпити знання дітей про різні види спорту.Конспект підсумкового заняття з дітьми молодшого віку 4 р.ж. тема « Маша і Ведмідь завітали в гості»

Мета: У цікавій ігровій формі узагальнити знання дітей з усіх ліній розвитку дитини, отриманих на протязі року. Закріпити знання дітей про пори року і їх послідовність; вміння називати геометричні фігури, кольори, володіти прийомами порівняння множин ( один- багато). Вміння вживати слова ввічливості ( привітання, продавання) Удосконавлювати вміння називати казку за допомогою сюж. картин, відповідати на запитання, добирати відповідну частину до малюнка, чітко виконувати завдання вих.-ля.інтегроване заняття для дітей 5р " До школи знань мудрої Сови"

Завдання: виявити рівень знань дітей, набутих впродовж навчального року. Математика: Закріпити знання дітей про геометричні фігури (круг, овал, квадрат, прямокутник); вправляти в умінні бачити закономірність у повторенні елементів зображення, визначати їх послідовність. Вправляти у вмінні співвідносити цифри 1-5 з відповідною кількістю предметів; використовувати вміння орієнтуватися в просторі, закріпити поняття «праворуч-ліворуч», «більше», «менше», «порівну». Вчити дітей виконувати завдання на слух.СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ У ДОШКІЛЬНИКІВ»

Розширити та уточнити знання педагогів щодо принципів, методів, приймів і форм роботи з дітьми з осно¬вних напрямів патріотичного вихован¬ня дітей дошкільного віку.Конспекти занятьСоціалізація як самовизначення дитини.

Соціалізація як самовизначення дитини.
Під соціалізацією розуміють процес поступового входження дитини у світ соціальних зв'язків. Водночас соціалізація забезпечує індивідуалізацію, оскільки лише у соціальних зв'язках, у взаємодії відбувається самовизначення у соціокультурному просторі. Не випадково освітня лінія нової редакції Базового компонента дошкільної освіти має назву «Дитина в соціумі» і визначена першою серед інших одразу після освітньої лінії «Особистість дитини». Адже усвідомлення самої себе приходить до людини через ставлення до неї інших людей.Фізичне виховання у поєднанні з народним фолькльором.

Фізичне виховання у поєднанні з народним фолькльором.Козацькому роду нема переводу!

Неможливо говорити про виховання любові до Батьківщини без повідомлення дітям певних знань про неї. Важливим напрямом патріотичного виховання є вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу. Дошкільників ознайомлюємо з культурними і матеріальними цінностями родини і народу, пояснюючи зв’язок людини з минулими і майбутніми поколіннями, виховуючи розуміння сенсу життя, інтерес до родинних і народних традицій.Математичний брейн-ринг

Доброго дня, шановні колеги дуже потрібне відкрите заняття з народної математики в середній групі ДНЗІнтегроване заняття для старших дошкільників "Золота осінь"

Відділ освіти Конотопської міської ради
Конотопський дошкільний навчальний заклад
(ясла - садок) № 11 «Вітерець»

Золота осінь

Тематичне заняття
вихователя старшої логопедичної групи «Сонечко»
Жолудь Алли Григорівни

2016

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі