Користувацький вхід

Останні публікації

2024-12-12 22:11

Дошкільне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:



Сценарій свята «Осінь фарбами заграй» для дітей молодшої групи.

Сценарій свята «Осінь фарбами заграй» Автор: музичний керівник Середова Світлана Феліксівна ДНЗ №7 «Посмішка» Мирноградської міської ради Донецької області

Мета: Сценарій спрямований на те, щоб подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій; розвивати увагу, пам’ять, орієнтування у просторі, емоційну виразність і ритмічність рухів під музику.



Сценарій свята «Осінь фарбами заграй» для дітей молодшої групи.

Сценарій свята «Осінь фарбами заграй» Автор: музичний керівник Середова Світлана Феліксівна ЗДО №7 «Посмішка» Мирноградської міської ради Донецької області

Мета: Сценарій спрямований на те, щоб подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій; розвивати увагу, пам’ять, орієнтування у просторі, емоційну виразність і ритмічність рухів під музику.



Інтегроване відкрите заняття

Мета : Формувати уміння обстежувати площинні геометричні фігури - круг, квадрат,трикутник руховим і зоровим способом. Продовжувати вчити дітей порівнювати групи предметів за кількістю, користуватись словами «більше», «менше», «порівну». Закріпити знання кольорів. Розвивати зосередженість,уважність, кмітливість, активність. Виховувати самостійність, вміння слухати і розуміти запитання вихователя, викликати інтерес до занять з математики.



Майстер клас "Круті ідеї малювання з використанням долоньок"

Не всі діти люблять малювати, чому? Частіше за все проблема ховається в непевності у власних здібностях, при перших невдачах малюки просто відмовляються від цього захоплюючого заняття. Але що ж робити, щоб дитина повірила в себе та в свої вміння? Один з дієвих способів — експерименти та нетрадиційні техніки малювання.



Конспект заняття з конструювання для 2 молодшої групи Тема: «Пригоди в лего-країні»

Мета:Навчити дітей будувати із лего – конструктора; учити розрізняти просторові напрями вгорі – внизу; вивчати дітей простим прийомам конструювання: з'єднувати деталі площині, розташовувати їх горизонтально і вертикально; вчити будувати за схемою; удосконалювати знання основних кольорів (синій, червоний, жовтий, зелений.); продовжувати вчити дітей користуватися конструктором «Лего»; збагачувати словник; виховувати почуття поваги один до одного, виховувати бажання працювати в команді,вміння радіти власним успіхам.



"Подарунок для мами"

Конспект заняття з образотворчої майстерності
ІІ молодша група
Тема: «Подарунок для мами»

Підготувала: вихователь Ільченко Аліса Ігорівна
Мета: продовжувати вчити дітей малювати нетрадиційним способом (ватними паличками,та штампами); розвивати у дітей творчі здібності за допомогою уяви та фантазії, естетичний смак,акуратність; викликати у дітей гарний емоційний настрій;виховувати вміння працювати самостійно та охайно.
Матеріал: ватні палички, штампи, папі, виделки, кольорова фарба.
Попередня робота: читання віршів,розгляд листівок,бесіди.

Хід заняття



Дистанційна робота з дітьми дошкільного віку в умовах військового стану.

Мета: провести роботу над підтримкою батьків, організувати роботу з дітьми, які відвідують заклади дошкільної освіти чи перебувають вдома.
Завдання: розробити способи роботи з психологічної підтримки дітей та батьків в умовах військового часу, ознайомити з формами освітнього процесу,зокрема з дистанційним навчанням.



Конспекти занять з логіко-математичного розвитку

Конспекти занять з логікоматематичного розвитку для дітей 5 року життя.

Освітній напрям: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».
Вид заняття: інтегроване: логіко-математичний розвиток, ознайомлення з соціумом для дітей старшої групи.
Тип заняття: фронтальне.
Тема: «Гроші та їх використання».
Освітній напрям: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».
Вид заняття: логіко-математичний розвиток, ознайомлення з природним довкіллям (онлайн) з дітьми середньої групи.
Тип заняття: групове (синхронне)
Тема: «Порівняння множин. Геометричні фігури».



Підсумкове заняття з грамоти у старшій групі «ПОДОРОЖ В КРАЇНУ МРІЙ»

Мета: У цікавій ігрові формі узагальнити знання дітей з грамоти отримані на протязі року. Закріплювати вміння малят робити звуковий аналіз слів.



Пам'ятка "Організація та проведення СХД"

Пам'ятка «Організація та проведення СХД»
Самостійна художня діяльність виникає майже завжди з ініціативи дітей і відбувається, здавалося б, без безпосереднього керівництва вихователя. Однак потрібно говорити про необхідність педагогічного керівництва цією діяльністю.
Особливості впливу вихователя у тому, що він непомітно для дитини спонукає його до самостійної діяльності, створюючи сприятливі педагогічні умови. Які ж ці умови?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі