Користувацький вхід

квітникарство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Цикл презентацій з історії флористики для здобувачів професійно-технічної освіти (професія: флорист, квітникар, озеленювач)

0

Одним з втілень краси на нашій планеті є квіти. Століттями людство намагалося знайти пояснення цьому чуду, створювали легенди про неземне походження квітів, про перевтілення казкових істот та богів в прекрасні рослини. Так і самі люди нерідко творили чудеса, вирощуючи все нові та нові квіти, роблячи їх ще прекраснішими та незвичайнимиМетодичні матеріали з трудового навчання («Квітникарство») для осіб з особливими освітніми потребами (F 70)

0

Роль праці в освітньому процесі учнів із порушеннями інтелектуального розвитку завжди мало важливе значення у зв'язку зі складністю в підготовці учнів до практичної діяльності. Не зважаючи на свої відмінності у інтелектуальному розвитку, вони повинні чітко розуміти, що кожна людина, що живе в суспільстві, зобов'язана займатися посильною і корисною для суспільства працею. У тому, щоб підготувати себе до суспільно корисної діяльності, учні повинні бачити головну мету, до якої потрібно прагнути в процесі навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі