Користувацький вхід

флористика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Цикл презентацій з історії флористики для здобувачів професійно-технічної освіти (професія: флорист, квітникар, озеленювач)

0

Одним з втілень краси на нашій планеті є квіти. Століттями людство намагалося знайти пояснення цьому чуду, створювали легенди про неземне походження квітів, про перевтілення казкових істот та богів в прекрасні рослини. Так і самі люди нерідко творили чудеса, вирощуючи все нові та нові квіти, роблячи їх ще прекраснішими та незвичайнимиРозробка уроку виробничого навчання зі спеціальності «Флористика» на тему: «Виготовлення каскадного букету «Троянди й виноград»»

0

Ппрофесія: Флорист, квітникар, озеленювач.
Тема уроку: Побудова каскадного букету на портбукетниці.
Мета уроку: Сформувати уміння та навички з виконання технологічного процесу побудови каскадного букету на портбукетниці. Виховувати бережливе ставлення до рослинного матеріалу та інструменту, дисципліну, сумлінність, відповідальність.
Тип уроку: Урок формування умінь і навичок.
Методи уроку: Наочний та практичний, пояснювально-ілюстративний.
Матеріально-технічне забезпечення уроку:Інструкційно-технологічна карта «Декорування вінка»

0

Ілюстрирована інструктивно-технологічна карта з виготовлення флористичної роботи: вінку в Українському стилі.Інструкційно-технологічна карта «Виготовлення новорічного свічника»

0

Представлення авторської розробки ілюстрованої інструктивно-технологічної карти з виготовлення Новорічного свічника.Інструкційно-технологічна карта «Вегетативний стиль. Побудова композиції в вегетативному стилі»

0

Представлення авторської розробки ілюстрованої інструктивно-технологічної карти з виготовлення флористичної роботи в вегетативному стилі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі