Користувацький вхід

Методичні матеріали з трудового навчання («Квітникарство») для осіб з особливими освітніми потребами (F 70)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Роль праці в освітньому процесі учнів із порушеннями інтелектуального розвитку завжди мало важливе значення у зв'язку зі складністю в підготовці учнів до практичної діяльності. Не зважаючи на свої відмінності у інтелектуальному розвитку, вони повинні чітко розуміти, що кожна людина, що живе в суспільстві, зобов'язана займатися посильною і корисною для суспільства працею. У тому, щоб підготувати себе до суспільно корисної діяльності, учні повинні бачити головну мету, до якої потрібно прагнути в процесі навчання. Проблема корекційного впливу праці на розвиток дітей з порушеннями інтелектуального розвитку набуває особливого значення у зв'язку з необхідністю підготовки учнів до практичної діяльності.
Даний навчальний посібник «Гід по кімнатним рослинам» складено відповідно до начальної програми Трудове навчання (Квітникарство), автор Чеботарьова О.В. Він зорієнтований на збагачення в здобувачів освіти з особливими освітніми потребами (F 70) уявлень про види кімнатних рослин, допомагає засвоїти уявлення про різновиди кімнатних рослин, їх особливості, розмноження, особливості відношення до світла, води, ґрунтової суміші.
Мета посібника - допомогти учителеві в організації деяких етапів уроку для успішного засвоєння і закріплення матеріалу по предмету «Квітникарство».

Автор: 

Скакодуб Тетяна Сергіївна
вчитель трудового навчання
КЗО «Спеціальна школа «ШАНС» ДОР»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі