Користувацький вхід

М Хрущов

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відлига" М.С.Хрущов

0

Розробка уроку з курсу всесвітньої історії 11 клас розроблена із застосуванням сучасних інноваційних технологій, новітніх форм і методів роботи.В основі роботи виступає творчо-дослідницька діяльність учнів, яка пробуджує в них дух пошуку, творчості, особистісного самовираження. Реалізовується це через використання ІКТ, мультимедійних засобів навчання, інтернет-інформації, демонстрацію ілюстрацій, показ навчальних презентацій.Урок з історії України "Україна в умовах політичної та економічної лібералізації суспільства ( 1953-1964 р.р.). "

1

Урок з історії України в 11 класі за темою: « XX з'їзд КПРС і початок лібералізації. Реабілітація жертв сталінських репресій. Ставлення в суспільстві до діяльності М. Хрущова. Загострення боротьби серед вищого партійного керівництва України.»
Є другим у темі «Україна в умовах політичної та економічної лібералізації суспільства ( 1953-1964 р.р.)». Дає учням уявлення про внутрішньополітичний стан України в 1953-1964 р.р., розкриває основні поняття теми, значення ХХ з’їзду КПРС у десталінізації суспільства.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі