Користувацький вхід

Любов Пономаренко

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Загальнолюдська ідея толерантності та гуманізму за новелою Л. Пономаренко "Гер Переможений"

0

Урок розвитку зв'язного мовлення із застосуванням прийомів критичного мислення має на меті розвивати в учнів уміння передбачувати події тексту, що читається, висловлювати власне бачення поставленої у творі проблеми,продовжувати вдосконалювати вміння учнів робити ідейно-художній аналіз тексту, характеризувати героїв;розвивати у семикласників толерантне ставлення до людей , вміння ставити себе на місце інших, виховувати гуманнізм і людяність.Розробки уроків з української літератури для 7 класу «Любов Пономаренко. Наскрізний гуманістичний пафос новели «Гер переможений». Богдан Лепкий «Мишка», «Цвіт щастя»»

1

Розробки уроків з української літератури в 7 класі. рекомендовано учителям української мови та літературиЛюбов Пономаренко «Гер переможений»

2

Розробка емоційно насиченого уроку, спрямованого на усвідомлення дітьми ролі й значення гуманізму в розвитку людства і кожної людини; виховування рис чуйності, доброти, милосердя, гуманності, любові й поваги до людини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі