Користувацький вхід

Олександр ІІ

Обмежити пошук фільтруванням:«Великі» реформи 1860-1870 рр. у Росії. Олександр ІІ.

0

Мета: сформувати уявлення про Російську імперію в середині ХІХ ст.; проаналізувати причини й наслідки реформ у Російській імперії другої половини ХІХ ст.
Завдання:
 охарактеризувати історичну постать Олександра ІІ, особливості його внутрішньої політики, її результати в суспільно-політичному житті Російської імперії;
 розвивати хронологічні та просторові компетенції, вміння працювати з різними джерелами інформації, аналізувати факти і події та встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, робити висновки;Модернізація Російської імперії ІІ половини ХІХ ст. Політична сатира Шевченка у поемі «Сон».

1

Цей урок дозволив інтегрувати знання з історії та літератури для вирішення однієї проблеми, дає можливість примінити отримані знання на практиці. Урок направлений на висвітлення основних засад соціально-економічного і політичного розвитку Росії, розкриття реформ Олександра II та визначення особливості сатири у поемі «Сон».
Форми роботи орієнтовані на вміння доводити власну думку, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, складати порівняльну характеристику історичних процесів.
Головними історичними постаттями виступають ОлесандрІІ та Тарас Шевченко.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі