Користувацький вхід

Євразія

Обмежити пошук фільтруванням:



Презентація до уроку в 7 класі. Тема: «Географічне положення Євразії. Поділ на дві частини світу. Практична робота 10. Позначення на контурній карті назв географічних об’єктів Євразії»

0

Презентація з географії для учнів 7 класу з використанням інноваційних технологій. Тема: «Географічне положення Євразії. Поділ на дві частини світу. Практична робота 10. Позначення на контурній карті назв географічних об’єктів Євразії»



Розробка уроку з географії для 7 класу «Географічне положення Євразії. Поділ на дві частини світу. Практична робота 10. Позначення на контурній карті назв географічних об’єктів Євразії»

1

Відкритий урок з географії з використанням інноваційних технологій. Використовується для роботи з учнями 7 класу.
Тема: Географічне положення Євразії.Поділ на дві частини світу. Практична робота 10. Позначення на контурній карті назв географічних обʼєктів Євразії.



Фізико-географічне положення материка Євразії

0

Розробка уроку з географії материків для сьомого класу.
Ознайомлення із загальними відомостями про материк; формування знань про особливості географічного положення та берегової лінії Євразії; Вдосконалення практичних вмінь та навичок характеристики географічного положення материка; розвиток інтересу до вивчення теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі