Користувацький вхід

Франц Шуберт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація Романтизм. Балада" Лісовий цар" Шуберта до уроку за технологіями критичного мислення та ІКТ

1

Презентація є робочим матеріалом до уроку критичного мислення та ІКТ. Вона візуально демонструє пприйоми: "Ассоціативний кущ", графік емоційних переживань дійових осіб твору,алгоритм "Синквейна". Оздоблена вона також гравюрами та майстерними ілюстраціями до відомого твору Гете.Конспект відкритого уроку музичного мистецтва у 7 класі. Тема Балада «Лісовий цар» Шуберта. Романтизм.

1

«Тут усе прямує до єдиної мети». Так писав про романтичну баладу «Лісовий цар» Франца Шуберта музикознавець Г.Гольдшмідт. Метою уроку про жанр «балада»,який я пропоную колегам , є занурення у вирій захоплюючого світу людських почуттів , вивчення якого дітям потрібно для життя. А пласт філософських посилів, якими багатий романтизм - вічна боротьба життя та смерті, природи і людства та прагнення до злиття - формує світогляд особистості, вчить «вслуховуватися» у життя, пробуджує бажання пізнавати , розуміти, мислити. Музика Шуберта сприяє цьому якнайкраще.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі