Користувацький вхід

Матеріали до тифлосемінару

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стаття «Взаємозв’язок тифлопедагога та логопеда у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями зору»

1

У статті висвітлюється про те, що особливе значення набуває проблема складного дефекту зору, при якому зорові порушення ускладнюють формування мови.Недостатність словарного запасу, нерозуміння значення деяких слів, роблять розповіді дітей інформативно бідними, їм важко будувати послідовну, логічну розповідь через зниження кількості конкретної інформації. Усна мова дітей з порушеннями зору часто буває уривчаста, непослідовна. Тому, взаємозв'язок тифлопедаголога та логопеда у спільній роботі дозволяє подолати затримку в мовному та зоровому розвитку і досягти рівня норми.Матеріали до тифлосемінару. Доповідь «Формування духовності учнів-інвалідів із вадами зору у навчально-виховному процесі»

0

У доповіді «Формування духовності учнів-інвалідів із вадами зору у навчально-виховному процесі» для тифлосемінару розглядається проблема формування духовності учнів із порушенням зору у навчально-виховному процесі. Проаналізовано, яким питанням слід приділяти важливу увагу, зокрема: потребі учнівської молоді із вадами зору реалізувати себе у суспільному житті; консультаційним, реабілітаційним центрам та їх ролі у формуванні міжособистісних відносин дітей із вадами зору, їх самопізнання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі