Користувацький вхід

Останні публікації

Логопедія

Обмежити пошук фільтруванням:Використання техніки «Кубик Блума» на логопедичних заняттях

0

Наведено приклад використання кубиків Блума в освітньому процесі учнів з особливими освітніми потребами (F70)Стаття «Взаємозв’язок тифлопедагога та логопеда у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями зору»

1

У статті висвітлюється про те, що особливе значення набуває проблема складного дефекту зору, при якому зорові порушення ускладнюють формування мови.Недостатність словарного запасу, нерозуміння значення деяких слів, роблять розповіді дітей інформативно бідними, їм важко будувати послідовну, логічну розповідь через зниження кількості конкретної інформації. Усна мова дітей з порушеннями зору часто буває уривчаста, непослідовна. Тому, взаємозв'язок тифлопедаголога та логопеда у спільній роботі дозволяє подолати затримку в мовному та зоровому розвитку і досягти рівня норми.Розробка заняття з логопедії "Звуки мовленнєві та немовленнєві"

0

Розробка заняття з логопедії для учнів масової початкової школи, учнів ІПК класів допоміжної школи.
Мета: засвоєння понять «звук» і «буква». Розвиток фонематичного слуху і звуко – буквенного аналізу. Активізація словника з лексичної теми «Тварини».Слово і речення

0

Розробка заняття з логопедії як для учнів початкових класів масової школи, так і для дітей із ЗПР допоміжної школи.
Тема: Слово і речення.
Мета: Диференціювати поняття «слово» і «речення». Розвивати аналіз і синтез структури речень по словам. Формувати граматичну будову мовлення. Розвивати спостережливість, фонематичний слух, увагу, пам'ять, мислення. Виховувати бажання вчитися, вміння працювати у колективі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі