Користувацький вхід

Останні публікації

бджільництво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Науково-дослідницька авторська пошукова робота «Бджільництво. Виведення матки» (для викладання курсу факультативу «Бджільництво» у закладах освіти для 10 – 11 класів та закладах професійної освіти)

0

Займаючись пасічництвом більше 30 років я неодноразово використовував метод виведення матки маловідомим способом.
В результаті ведення пасічництва неминучі втрати сімей, які необхідно поповнювати. Одночасно із цим процесом необхідно займатися селекцією. В обох випадках необхідність поповнення сімей упирається в сам процес виведення матки. Методів виведення є досить багато. Але всі вони мають як переваги так і недоліки. Розглянемо один найменш енергоємний і не затратний метод, переданий у спадок старшим поколінням, який я узагальнив на практиці та виклав у даному матеріалі.Науково-дослідницька авторська пошукова робота «Бджільництво. Виправлення отрутневілої сім'ї (запущений варіант)» (для викладання курсу факультативу «Бджільництво» у закладах освіти для 10 – 11 класів та закладах професійної освіти)

0

Займаюсь пасічництвом більше 30 років. Кожний рік виникають проблеми, які я повинен вирішити:
1) як уникнути роїння коли настає медозбір;
2) як змусити сім'ю відроїтися коли необхідно пасічнику;
3) як уникнути хвороб;
4) як забезпечити нормальну зимівлю;
Протягом 30 років жодна з цих проблем не вирішувалася двічі. Але цей рік необхідно було вирішити ту проблему, про яку й гадки не мав. Це виправлення отрутневілої сім'ї.
Вирішення даної проблеми на практиці я узагальнив та виклав у даному матеріалі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі