Користувацький вхід

фітнес

...

Обмежити пошук фільтруванням:План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Розвиток координації та сили за допомогою комплексів вправ зі скакалкою»

0

Знайомство з основними принципами роботи зі скакалкою. Опанування методики виконання вправ зі скакалкою. Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки.План-конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Поняття гнучкості-її різновиди та шляхи вдосконалення»

0

Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки, опанування стретчінгових комплексів. Знайомство з новими течіями та напрямками сучасного фітнесу, а саме фітнес-йогою. Відпрацьовувати методику правильного дихання під час виконання вправ.План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей дитини з метою гармонійного формування її особистості засобами фітнес-аеробіки»

0

Сформувати загальні уявлення про історію виникнення й розвитку фітнес-аеробіки, сучасних видів й новітніх технологій оздоровчої аеробіки (фітбол аеробіка) Удосконалити техніку виконання базових елементів аеробіки. Сприяти розвитку інтелектуальних процесів (увага, пам`ять, мислення)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі