Користувацький вхід

здоровий спосіб життя

...

Обмежити пошук фільтруванням:План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Основні принципи організації фізичних навантажень з гантелями»

0

Сприяти покращенню фізичного стану та нормалізації маси тіла шляхом активізації обмінних процесів. Популяризувати здоровий спосіб життя та раціональне харчування. Засвоїти основні принципи організації фізичних навантажень та вправ з гантелями. Удосконалити техніку виконання базових елементів оздоровчої аеробіки.План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей дитини з метою гармонійного формування її особистості засобами фітнес-аеробіки»

0

Сформувати загальні уявлення про історію виникнення й розвитку фітнес-аеробіки, сучасних видів й новітніх технологій оздоровчої аеробіки (фітбол аеробіка) Удосконалити техніку виконання базових елементів аеробіки. Сприяти розвитку інтелектуальних процесів (увага, пам`ять, мислення)План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Здоров’язберігаюча компетентність як основа розвитку внутрішньої рівноваги та самовдосконалення»

0

Формування свідомої індивідуальної позиції вихованців на необхідність розвивати свої здоров’язберігаючі здібності та якості. Удосконалення техніки виконання правильного дихання, опанування елементів йоги.Психолого-педагогічне проектування діяльності дітей молодшої групи за темою «Абетка здоров'я» з використанням LEGO-конструктора

0

Проектне планування тематичного тижня "Азбука здоров'я" буде корисним вихователям ЗДО груп молодшого дошкільного віку. У даній розробці фізичне виховання вдало поєднане з розвивальними заняттями з елементами LEGO-конструювання. У посібнику присутні групові та індивідуальні форми роботи з урахуванням особистих потреб дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі