Користувацький вхід

Останні публікації

Спорт

...

Обмежити пошук фільтруванням:План-конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Загальнорозвиваючі вправи як шлях до всебічного та гармонійного розвитку дитини»

0

Покращення фізичних здібностей та якостей вихованців. Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки та загальнорозвиваючих комплексів вправ. Розвиток та вдосконалення морально-вольових компетентностей.План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Розвиток координації та сили за допомогою комплексів вправ зі скакалкою»

0

Знайомство з основними принципами роботи зі скакалкою. Опанування методики виконання вправ зі скакалкою. Удосконалення техніки виконання базових елементів оздоровчої аеробіки.План конспект з фітнес-аеробіки на тему: «Основні принципи організації фізичних навантажень з гантелями»

0

Сприяти покращенню фізичного стану та нормалізації маси тіла шляхом активізації обмінних процесів. Популяризувати здоровий спосіб життя та раціональне харчування. Засвоїти основні принципи організації фізичних навантажень та вправ з гантелями. Удосконалити техніку виконання базових елементів оздоровчої аеробіки."Козацькі розваги" ( сценарій спортивного свята з батьками для дітей старшого дошкільного віку)

0

Сценарій спортивного свята з залученням батьків.Опис естафет і ігор з використанням різних атрибутів. Свято приурочено до Дня козацтва, виховує у дітей та батьків почуття колективізму, дружні стосунки та патріотичні почуття.Спорт, як вид дозвілля

0

Спорт - це не тільки активний вид дозвілля, а й в першу чергу, здоров’я всього організму.Розробка уроку з фізичної культури з елементами футболу для учнів 3-х класів

1

Урок фізкультури з елементами футболу для учнів 3-х класів. Цей урок - універсальний, його можно використовувати і для учнів 2-х і 4-х класівКонспект заняття з фізичної культури для дітей старшої групи «Подорож у країну Навпаки»

0

Мета: Закріплювати уміння лазити по похилій дошці навколішках та спускатися вниз;лазити по гімнастичній стінці поперемінним кроком, з одного прольоту гімнастичної стінки до другого. Вправляти в підлізанні під дугами на середніх четвереньках. Вчити дітей ходити по ребристій дошці з мішечком на голові. Розвивати рухові якості, швидкість, гнучкість, загальну витривалість, кмітливість, силу. Удосконалювати координацію і красу рухів, стрибки в довжину з місця «через струмок», стійко приземляться на обидві ноги. Спонукати до розуміння гумористичних ігор,викликати бадьорий,веселий настрій.Сценарій спортивного свята «Там де сила – там є воля»

0

Сценарій сортивного свята "Там де сила - там є воля" створений для того, щоб: виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини засобами фізичного виховання, любов до фізкультури та спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я, прищеплювати прагнення до занять фізкультурою, формувати колектив класної родини.Проведення фізкультурних хвилинок та зарядки з учнями 1-4 класів

3
"Проведення фізкультурних хвилинок та зарядки з учнями 1-4 класів" - для вчителів початкових класів, вчителів фізичної культури, вихователів дошкільних закладів, словом, всіх, хто хоче за допомогою фізичної культури та спорту зміцнити і зберегти здоров’я, бадьорість, радісний, енергійний темп життя підростаючого покоління.


«Вплив олімпійського руху на розвиток спорту в Україні»

6

Творчий проект учнів «Вплив олімпійського руху на розвиток спорту в Україні». Цікавий узагальнюючий матеріал до уроків з теми "Спорт"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі