Користувацький вхід

Бруно Шульц

...

Обмежити пошук фільтруванням:Дрогобич - єдине місце на землі. Бруно Шульц. Літературний вечір, присвячений його творчості.

1

Розробка літературного вечора допоможе учителю сформувати інтерес до творчих доробків Бруно Шульца та до його неординарної особистості. Використання презентації та відеоматеріалів надасть можливість учителю зацікавити учнів даним матеріалом та спонукати до індивідуальної творчості.
Дана робота забезпечує швидке засвоєння отриманої інформації, стимулює творчу уяву, пошукову активність, бажання більш глибоко та досконало знати культурну спадщину рідного краю.Бруно Шульц

1

У березні постанову про вшанування 120–ї річниці з дня народження та 70–х роковин смерті ухвалила Верховна Рада України. Адже Бруно Шульц народився у Дрогобичі, і на теперішній вулиці Шевченка в цьому місті є пам’ятна табличка польською та українською мовами, що саме тут 1942 року його вразила куля гестапівця. Письменник та художник усе життя прожив у Дрогобичі, 16 років викладав у місцевій чоловічій гімназії, за винятком періодів навчання у Львівському політехнічному інституті, Віденській академії мистецтв та стажування у Парижі і Варшаві.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі