Користувацький вхід

Роксолана

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Образ Роксолани в історії, літературі, мистецтві"

2

Презентацію «Образ Роксолани в історії, літературі, мистецтві» можна використати під час вивчення твору Осипа Назарука «Роксоляна». Підібрані матеріали допоможуть учителеві висвітлити образ славетної русинки в різних контекстах: історичному, літературному, мистецькому.Презентація до уроку "Осип Назарук."Роксоляна"

3

Подаються короткі відомості про автора повісті,лаконічно окреслюються історичні події доби ХVIст.Презентація розкриває популярність теми Роксолани у художній літературі, мистецтві кіно, архітектурі та прикладному мистецтві.Урок на тему: "Осип Назарук. "Роксоляна". Історичні події ХVIст."

0

Що привело до влади цю неоднозначну особистість? Прагнення вижити, розум, кохання чи підступність? Навіть не вдаючись у подробиці можна з впевненістю сказати, що всі ці фактори і стали результатом великих досягнень Лісовської. Цілком зрозуміло, що в романі багато вигадки, бо без цього не може обійтися жоден художній твір, без вимислу він просто не був би таким цікавим. Саме такий підхід до викладення історії видатної українки, яка підкорила усю Османську імперію без єдиної години війни...Назарчук О. - Роксоляна (1990) djvu


Репринтне видання повісті О.Назарчука, яка вийшла у Львові в 1930 році. Книга основується на багатому фактичному матеріалі. Життєпис Анастасії Лісовської-Роксолани, викладений на фоні історичних подій, що відбувались в тодішній Європі та Передній Азії, була на свій час оригінальним твором, позбавленим кон’юнктурних домислів та штампів, властивим сучасним версіям біографії відомої українки.

Видавництво : Львів: «Атлас»
Рік видання : 1990
ISBN: 5-319-00852-Х
Сторінок : 303
Формат : djvu

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі