Користувацький вхід

Федір Достоєвський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Символіка кольору в романі Ф. М. Достоєвського «Злочин і кара»

0

У статті детально описано прийом застосування кольору як символу в літературі, семантику кольорів в українській літературі, описано які кольори використовує Ф.М.Достоєвський у романі «Злочин і кара» для кращого розуміння проблематики твору читачами, душевного стану героїв, почуттів, переживань"Образ Петербурга у романі Ф.М. Достоєвського "Злочин і кара"

0

Даний цифровий ресурс – комп’ютерна презентація ілюстративного систематизованого матеріалу за темою « Із літератури реалізму. Ф.М. Достоєвський «Злочин і кара». Урок №1. Для учнів 10 класу за програмою академічного рівня.
Розміщений матеріал дозволяє вчителю ілюструвати зміст уроку за певною темою, допомагає вчителю упорядкувати наочний матеріал щодо тексту і дає можливість емоційно вплинути на учня під час вивчення даного твору.«…Не знаючи страждання – не знають і блаженства…» (за романом Ф.Достоєвського «Злочин і кара»)

1

Розробка відкритого заняття із зарубіжної літератури за романом Ф.Достоєвського "Злочин і кара". Мета заняття: допомогти студентам глибше усвідомити ідейно-художні особливості роману Ф.Достоєвського "Злочин ікара", простежити пошуки джерела оновлення світу письменником, показати значення роману як філософсько-психологічного твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі