Користувацький вхід

Останні публікації

Катерина ІІ

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з історії України 8 клас "Лівобережна та Слобідська Україна. Ліквідація Гетьманщини."

0

В презентації міститься начальний матеріал про діяльність останнього гетьмана К. Розумовського, про діяльність П. Рум'янцева на Лівобережній Україні, розглядаються причини і процес ліквідації решток автономії Гетьманщини, а також значення Гетьманщини в історії України.Епоха Катерини ІІ

0

Розробка комбінованого уроку з позначеної теми. Мета - охарактеризувати ровиток Російської імперії за часів правління Катерини ІІ. Матеріал уроку дозволить показати, наприкладі, діяльності імператриці Катерини ІІ, як може одна людина впливати на розвиток цілих народів і країн. Під часа уроку учні зможуть вдосконалити свої вміння в складанні систематичних схем та хронологічних таблиць, учні зможуть закріпити свої навики в роботі з електронною картою. Матеріал уроку дозволить розвивати та формувати вміння учнів висловлювати власну точку зору підтверджуючи її вивченними історичними фактами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі