Користувацький вхід

Кирило Розумовський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з історії України 8 клас "Лівобережна та Слобідська Україна. Ліквідація Гетьманщини."

0

В презентації міститься начальний матеріал про діяльність останнього гетьмана К. Розумовського, про діяльність П. Рум'янцева на Лівобережній Україні, розглядаються причини і процес ліквідації решток автономії Гетьманщини, а також значення Гетьманщини в історії України.Конспект уроку

0

У даному конспекті уроку висвітлюються основні реформи останього гетьмана - Кирила Розумовського,а також вказується на таке явище,як ліквідація Гетьманщини.Лівобережна та Слобідська урок у 8 класі на тему "Україна в другій половині ХVІІІ ст. Ліквідація Гетьманщини"

0

Урок історії у 8 класі за темою «Лівобережна та Слобідська Україна в другій половині 18 ст. Ліквідація Гетьманщини» - це перший урок в темі №6 «Українські землі в другій половині 18 ст.», в якому акцентується увага на правлінні останнього гетьмана – Кирила Розумовського, на причинах та наслідках ліквідації гетьманства, діяльності П. Рум’янцева на лівобережній Україні, та ліквідації рештків автономного устрою Гетьманщини та Слобожанщини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі