Користувацький вхід

Лівобережна та Слобідська урок у 8 класі на тему "Україна в другій половині ХVІІІ ст. Ліквідація Гетьманщини"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Урок історії у 8 класі за темою «Лівобережна та Слобідська Україна в другій половині 18 ст. Ліквідація Гетьманщини» - це перший урок в темі №6 «Українські землі в другій половині 18 ст.», в якому акцентується увага на правлінні останнього гетьмана – Кирила Розумовського, на причинах та наслідках ліквідації гетьманства, діяльності П. Рум’янцева на лівобережній Україні, та ліквідації рештків автономного устрою Гетьманщини та Слобожанщини.
Інтерактивну модель навчання на данному уроці вважаю доцільною, тому що на уроці спільно учителем з учнями вирішуються навчальні завдання, активізується пізнавальна активність учнів.
Учні на уроці вчаться характеризувати діяльність гетьмана К. Розумовського та очільника Малоросійської колегії П. Рум’янцева, визначати причини та наслідки ліквідації Гетьманщини, місце Гетьманщини в історії України. ФормуютьсяХронологічні, просторові, інформаційні, мовленеві, аксіологічні предметні компетенції та комунікативні, самоосвітні, діяльні сні ключові компетенції.
На уроці використовуються сучасні інтерактивні методи навчання: робота в групі, «Прес»,«Дерево рішень».
Використовується таке навчально – методичне забезпечення до уроку як: Історія України: 8 кл.: підруч. для загальноосвіт. навч. закл./В. С. Власов. – К.: Генеза, 2008. – 304 с.:іл.., історична карта «Українські землі в другій половині 18 ст.», роздавальні картки з текстовими історичними джерелами,презентація PowerPoint.

Автор: 

Купріш Лариса Володимирівна вчитель історії Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Слов'янського р-ну

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі