Користувацький вхід

Останні публікації

Лев Толстой

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лев Толстой. "Анна Кареніна" Опорний матеріал до уроку.

0

Опорний матеріал до уроку допоможе вчителю у підготовці до аналізу роману "Анна Кареніна" Л.Толстого. Цей матеріал буде корисним і учням під час знайомства із твором.урок на тему "Проблема сімейного щастя як провідна думка роману Л.Толстого "Анна Кареніна"

0

Матеріал містить розробку уроку зарубіжної літератури у 10 класі з теми "Проблема сімейного щастя як провідна думка роману Л. Толстого "Анна Кареніна" та мультимедійну презентацію з вміщеними фрагментами художнього фільму за даним романом ( режисер Соловйов, 2009р.)Урок із світової літератури у 10 класі Тема: «Подорож до Ясної Поляни»

0

Вивчення біографії Л. М. Толстого, показати своєрідність його життєвого і творчого шляху, допомогти зрозуміти значення Ясної Поляни, роль подій, які там відбувались і вплинули на формування письменника як особистості, як митця;перевірити уміння учнів збирати додатковий матеріал до теми, систематизувати його, вибирати головне для повідомлень, розвивати зв’язне усне мовлення;виховувати бажання вивчати російську літературу, формувати активну громадянську позицію.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі