Користувацький вхід

Димарчук Тетяна Анатоліївна

Обмежити пошук фільтруванням:«Памятники героям Великой Отечественной войны г. Днепропетровска»

0

Проект:«Памятники героям Великой Отечественной войны г. Днепропетровска»
Памятник Василию Филипповичу Маргелову в Днепропетровске на Набережной.Матеріал до виховного заходу" Добро починається з тебе"

0

Презентація.Перший слайд:Добро починається з тебе.
Другий слайд:Не одне покоління замислювалось над питанням: для чого живе людина? Як розпізнати добро і зло? Відповіді на ці питання люди шукали в усі віки, у всі часи. Зараз ми спробуємо поспілкуватись і посперечатися із наймудрішими світу цього.
Второй слайд: Не одне покоління замислювалось над питанням: для чого живе людина? Як розпізнати добро і зло? Відповіді на ці питання люди шукали в усі віки, у всі часи. Зараз ми спробуємо поспілкуватись і посперечатися із наймудрішими світу цього.Тема: Дружба…як багато в цьому слові!

0

Тема: Дружба…як багато в цьому слові!
Мета: розкрити значення дружби в житті людини, вчити аналізувати різні ситуації та вчинки друзів, навчати дітей правильно обирати друзів, спілкуватися і товаришувати; розвивати спостережливість, мислення, мовлення, уяву; виховувати дружність, колективізм, повагу одне до одного.
Обладнання: місяць, небо, зорі (індивідуальний роздатковий матеріал), ватман, смали, лист, листи А-4, 2 маркери, скриня, записки для гри, малюнки, презентація «Для друзів», тема, правила роботи в групі, пісні про дружбу.
Вік учнів: 10-11 років.
Час: 40 хв.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі