Користувацький вхід

Голокост

...

Обмежити пошук фільтруванням:Історія і трагедія Бабиного Яру

0

Відкритий урок по вшануванню пам'яті загаиблих у Бабиному Яру.
Українська та світова спільнот цього року відзначає 78-му річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тис. євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб.окупаційний режим і розгортання руху Опору в Україні.

0

розкрити суть «нового порядку», встановленого нацистами; показати злочини окупантів на українських землях; схарактеризувати рух Опору та його головні течії в 1941-1942 рр.; розвивати вміння аналізувати, давати оцінку історичним подіям; працювати з історичними джерелами; виховувати почуття патріотизму, гідності і гордості за свій народ."Чи кожен зможе так?" (до Дня пам'яті жертв Голокосту)

0

Виховна година для учнів 11 класу створена для обговорення зі старшокласниками теми українсько-єврейських відносин. Частину матеріалів до цього заходу було взято під час семінару Trans.History (м. Львів), проведеного у квітні. Перегляд фільму "Повернення до Рівного: історія Голокосту" - яскравий приклад людяності та допомоги у складні часи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі