Користувацький вхід

Останні публікації

технологія.

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з трудового навчання для 6 класу «Технологія виготовлення ляльки-мотанки»

0

Дана розробка уроку та презентація відображають зміст навчального матеріалу варіативного модуля «Технологія виготовлення народної ляльки». Презентовані такі форми організації роботи як майстер-клас (етнографічний фестиваль). У пропонованій розробці та альбомі-посібнику подані зразки вузлових ляльок, методичні моделі організації навчально-виховного процесу.

Матеріали рекомендовані для вчителів трудового навчання, початкових класів, ОТМ, вихователів дитячих садків, керівників гуртків, студентів, усіх небайдужих до декоративно-прикладного мистецтва.Оздоблення виробу аплікацією (декоративна прикраса для кухні)

0

Формувати вміння розпізнавати шви та застосовувати їх для з єднання деталейаплікації з волокнистих матеріалів; навчитися оздоблювати і виготовляти прикраси для кухні своїми руками; розвивати творчі здібності учнів в оздобленні виробів, вміння працювати за технологічними картами; розвивати художній смак, фантазію;виховувати акуратність і старанність під час виконання швейних робіт, доброзичливість під час оцінювання результатів роботи товаришів, інтерес до предмету.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі