Користувацький вхід

мотанка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з трудового навчання для 6 класу «Технологія виготовлення ляльки-мотанки»

0

Дана розробка уроку та презентація відображають зміст навчального матеріалу варіативного модуля «Технологія виготовлення народної ляльки». Презентовані такі форми організації роботи як майстер-клас (етнографічний фестиваль). У пропонованій розробці та альбомі-посібнику подані зразки вузлових ляльок, методичні моделі організації навчально-виховного процесу.

Матеріали рекомендовані для вчителів трудового навчання, початкових класів, ОТМ, вихователів дитячих садків, керівників гуртків, студентів, усіх небайдужих до декоративно-прикладного мистецтва.Екскурсія до "Української світлиці"

1

Ласкаво просимо відвідати нашу «Українську світлицю», доторкнутися серцем і душею до витоків, наших коренів, адже кожен із нас, напевно, пам’ятає красу українського села, природи, тому що всі ми родом від рідної нашої матінки землі України.

Заходячи до світлиці, ніби опиняєшся у рідній серцю українській хаті: мальована піч, скриня, мисник, лави, божниця. У світлиці знаходяться різні речі побуту, милі кожній родині пам’ятки: вишиті рушники, мисник, ікони, глечики. Все, що знаходиться в світлиці, добрі люди передали нам, як найцінніший скарб, який використовувався нашими предками.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі