Користувацький вхід

Останні публікації

бувало...».Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). «Як дитиною

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з математики та української літератури «Знайомство на дробовій хвилі з Лесею Українкою»

0

Інтегрований урок з математики та української літератури
"Знайомство на дробовій хвилі з Лесею Українкою (додавання і віднімання десяткових дробів)" присвячується 147 річниці з дня народження Лесі Українки. Розв’язуючи вправи і рівняння з десятковими дробами, учні отримують числові відповіді, які пов’язані з життям і творчістю Лесі Українки. У процесі роботи з дробами учні зрозуміють, що дробова хвиля – це музика – чарівний засіб, що повертає думку і розум до добра і краси.Урок з української літератури

0

Урок засвоєння нових знань, метою якого є ознайомити учнів з дитинством поетеси, акцентувати увагу на ролі родини в її вихованні. Розглянути поезію «Як дитиною, бувало…», з’ясувати її ідейний зміст; розвивати навички виразного читання поетичних творів, вміння співпереживати ліричному герою, перейматися його долею,беручи в подальше життя все те, що дає право людині називатися людиною; виховувати почуття любові до батьків,родини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі