Користувацький вхід

Метерлінк

...

Обмежити пошук фільтруванням:Моріс Метерлінк й українська література (стаття)

0

Стаття"Моріс Метерлінк і українська література" має завдання допомогти простежити вплив творчості Моріса Метерлінка на українську літературу, враховуючи перекладацький та рецепційний аспекти.
Реалізація поставленої мети передбачає розв’язання таких завдань:
– окреслити феномен трагізму у творчості Метерлінка на прикладі «маленьких драм»;
– охарактеризувати українську рецепцію досягнень Моріса Метерлінка (Леся Українка, Дмитро Чистяк, Оксана Олійник, Степан Хороб);Методична розробка заняття на тему: "Зміни в драматургії на межі ХІХ-ХХ ст. Моріс Метерлінк як теоретик і практик "нової драми". Концепція символістського театру. Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв'язків у драмі-феєрії «Блакитний Птах».

0

Дана методрозробка заняття містить матеріал до вивчення творчості Метерлінка на тему:"Зміни в драматургії на межі ХІХ-ХХ ст. Моріс Метерлінк як теоретик і практик "нової драми". Концепція символістського театру. Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв'язків у драмі-феєрії «Блакитний Птах». Особливості розвитку сюжету. Роль фантастики. Символіка образів."Метою заняття є формування предметних та ключових компетентностей

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі