Користувацький вхід

Оксана Сенатович

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку-дослідження "Оксана Сенатович. Коротка розповідь про пись¬менницю. « Малий Віз». Чарівний сон Дмитрика як умовний літературний прийом. Образ допитливого хлопчика"

0

коротко розповісти про письменницю, при¬гадати відомості про літературну казку, з історії України про Івана Сірка, запорізьких козаків; вчити виразко і вдумливо читати твір, переказу¬вати ; виробляти в школярів вміння і навички знаходити в тексті художні засоби, коментувати їхню роль; розуміти і пояснювати роль фантасти- них елементів; розвивати творчу уяву, мислення учнів; виховувати інтерес до історичного минуло¬го нашого народуПодорож у казку "Малий Віз"

3

Методична розробка уроку поєднує матеріал шкільної програми української літератури з історією України. Наявність такого зв"язку сприяє взаємозбагаченню і поглибленню знань учнів; формує практичні навики; розвиває творчі здібності, культуру зв"язного мовлення; виховує гордість і повагу до своїх предків.
Запропонований конспект уроку покликаний допомогти вчителям української мови та літератури, студентам педагогічних вузів у підготовці до уроків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі