Користувацький вхід

Дмитро Луценко

...

Обмежити пошук фільтруванням:How can I not to love you, my Kyiv!

0

Навчальний відеофільм «How can I not to love you, my Kyiv?» присвячений видатному українському поету-пісняру Д.О. Луценку, його життєвому та творчому шляху. Увага акцентується, зокрема, на історії створення славетної візитівки столиці – пісні, що прижилася в народі під назвою «Як тебе не любити, Києве мій?». Звертається увага на традиції пов’язані зі святкуванням Дня Києва.
Фільм сприяє формуванню патріотизму, шани та поваги до українського пісенно-поетичного слова, сприяє усвідомленню поняття «культурна освіченість», розвиває естетичні смаки та уподобання.Творчість Дмитра Луценка у літературно-мистецькому контексті Полтавщини

1

Українська пісня була й залишається носієм великого естетичного та виховного потенціалу. Урок за творчістю Дмитра Луценка, відомого поета - пісняра, спрямований на популяризацію сучасного українського мистецтва. Служить меті розкриття особливостей творчої манери автора та узагальнення історико - мистецького контексту поетичного доробку, аналізові поетики й історії літературного твору від написання до сценічного життя пісні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі