Користувацький вхід

Л.І.Глібов

...

Обмежити пошук фільтруванням:Веб-квест "У світі байок Л.І. Глібова"

0

Тема уроку: «У світі байок Л.І. Глібова»

Мета:
 завершити знайомство з байками Леоніда Івановича Глібова;
 розвивати вміння визначати основні ознаки байки, з’ясовувати їх ідейно-тематичне спрямування; виділяти його основну думку, розвивати образне мислення, вміння зіставляти описане із сьогоденням; розвивати культуру зв`язного мовлення; грамотно висловлювати власні думки, судження, логічно й послідовно аргументувати свої міркування;Урок української літератури з теми: «Л.І.Глібов – поет, байкар. Викривальна і повчальна спрямованість байок Леоніда Глібова . «Муха і Бджола»

0

Дана розробка уроку на тему : «Л.І.Глібов – поет, байкар. Викривальна і повчальна спрямованість байок Леоніда Глібова . «Муха і Бджола» розроблена для покращення засвоєння , як теми в цілому,так і нового матеріалу. Урок складається з актуалізації знань,що містить опитування у вигляді бесіди та завдань; мотивація знань містить таблиці,картки,схеми.
Протягом всього уроку учні мають можливість сприймати інформацію ,як на слух,так і наочно(весь урок супроводжується презентацією).Нестандартний урок читання у 3 класі. Урок-вікторина "Твори Л.Глібова"

0

Матеріали допоможуть учителю провести підсумковий урок з теми у цікавій, нестандартній формі.Нестандартний урок читання у 3 класі. Урок-вікторина "Твори Л.Глібова"

1

Матеріали допоможуть вчителю провести підсумковий урок з теми в цікавій формі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі