Користувацький вхід

Останні публікації

пластилінографія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспекти занять з пластилінографії для дітей молодшого дошкільного віку

1

«Хмарка слізки проливає»

Мета: Уточнити уявлення дітей про явища неживої природи: дощик іде з хмари. Вчити дітей самостійно скочувати маленькі кульки пластиліну (крапельки дощу) й прикріплювати на аркуші паперу, розташовувати їх під хмарою і по всій поверхні листа, на відстані один від одного. Вчити прийому натискання. Розвивати дрібну моторику пальців. Вчити дітей доводити справу до кінця, слідуючи ігровій мотивації заняття. Виховувати інтерес до співтворчості з педагогом.Перспективне планування занять з пластилінографії для дітей дошкільного віку

1

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗАНЯТЬ
З ПЛАСТИЛІНОГРАФІЇ
ДЛЯ ДІТЕЙ 4, 5, 6 РОКУ ЖИТТЯМалюємо пластиліном (методичний посібник з пластилінографії)

1

Малювання пластиліном - новий вид живопису, який сприяє творчому розвитку і різноманітності художніх виразних методів. Кожне нове творче починання для людини - це не просто вміння, навички, досвід: це ще і спосіб розвитку розумової активності, згідно взаємозв'язку "рука - мозок".
Фактори для розвитку художника - це постійна практика, вдосконалення майстерності, сміливий експеримент, пошук і творчий підхід в процесі діяльності. Сукупність цих якостей, при виготовленні пластилінових рельєфних робіт, може сприяти створенню нових, неповторних творів мистецтва.Стаття «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку нетрадиційними засобами пластилінографії»

0

У статті висвітлюються нетрадиційні техніки роботи дітей дошкільного віку з пластиліном.
Ключові слова: пластиліновий живопис, нетрадиційні засоби малювання, жгутики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі