Користувацький вхід

письмо

...

Обмежити пошук фільтруванням:Написання рядкової букви «Ц» (це), складів, слів з нею (розробка уроку)

1

Навчити писати рядкову букву «ц» окремо, у складах і словах; розвивати увагу, фонематичний слух; працювати над навиками каліграфічного письма; виховати охайність, старанність, працелюбність, бажання дбати про своє здоров`я.Розробка уроку з предмета «Навчання грамоти. Письмо» для 1 класу «Письмо малої букви л «ел». Підготовчі графічні вправи. Написання складів і слів із буквою л»

0

Робота з краснопису починається з навчання письма, і її мета та задачі пов'язані з формуванням навику письма в цілому. Запропонована схема, за якою проводяться уроки навчання письма. Мета уроку: вчити учнів писати малу букву "л", поєднувати з іншими буквами, вдосконалювати навички звукового аналізу слів, розвивати мовлення учнів і виховувати охайність та увагу.Розробка уроку з предмета «Навчання грамоти. Письмо» для 1 класу «Письмо елементів великої букви «3» під лічбу. Письмо великої букви «3». Формування аудіативних умінь за змістом загадки. Списування з друкованого тексту»

0

Урок присвячений написанню літери З. Цікаві та доступні форми роботи дозволяють учням легко справитися з поставленою задачею.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі