Обмежити пошук фільтруванням:
Конспект уроку у 1 класі з інтегрованого курсу "Навчання грамоти". Урок містить у собі поєднання читання та письма, що зменшує стомлюваність учнів від одноманітної роботи.
У посібнику «Щоб навчання було цікавим» поданий додатковий матеріал з навчання грамоти на допомогу вчителям початкових класів та вихователям групи продовженого дня.
Основна мета даного посібника - допомогти вчителю початкових класів урізноманітнити діяльність учнів і викликати у них інтерес до уроків навчання грамоти, використовуючи вірші, загадки українських поетів та різноманітні види усної народної творчості.
Тип урока: изучение нового материала.
Цель урока: организовать деятельность (совместную и самостоятельную) учащихся, направленную на формирование умения выделять в словах звуки [э], [й'э] и обозначать их на письме. Совершенствовать навык чтения, умения работать с текстом.
Задачи урока:
• обучающие: знакомство учащихся с буквой Е е, формирование умения обозначать на письме гласный звук после мягкого согласного звука буквой е;
• развивающие: развитие познавательного интереса, формирование умения использовать знаково-символические средства для решения задач;
Урок присвячений написанню літери З. Цікаві та доступні форми роботи дозволяють учням легко справитися з поставленою задачею.
Навчання грамоти
1-Б клас
Тема Закріплення знань про звукові значення букв Т, т [те], розвиток мовлення на тему «Театр», формування аудіативних умінь за змістом тексту «Театр».
Мета Закріплювати знання учнів про звукові значення букв Т, т «те»;
удосконалювати уміння читати склади, слова, речення з вивченими літерами;
збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати зв’язне мовлення, мислення, фонематичний слух, аудіативні уміння, уміння спілкуватись у малих групах.
Виховувати естетичні почуття, бажання пізнавати нове.
Мета. Вчити учнів писати рядкову букву «еф», склади і слова з нею, удосконалювати вимову, уміння здійснювати звуковий аналіз слів, писати під диктовку букви, склади, слова, формувати навички мовленнєвої діяльності, розвивати уміння порівнювати, зіставляти, узагальнювати, групувати, виховувати культуру запису.
Обладнання. Інтерактивна дошка, ножиці.
Урок навчання грамоти з використанням інноваційних технологій. Розробка уроку має на меті допомогти вчителям початкових класів урізноманітнити навчальний матеріал своїх уроків.
Мета: закріпити букву «це», вчити читати слова з цією буквою, виконувати звуковий аналіз слів;розвивати читацькі інтереси, логічне мислення, мовленнєві здібності, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати культуру мовлення, увагу, спостережливість.
Обладнання: предметні малюнки, звукові пенали
ХІД УРОКУ
1. Організація класу.
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Тема: Буква « Б», звуки б, б’. Чтение слогов, слов.
Задачи:
- формировать умение давать характеристику звукам;
- устанавливать количество и последовательность звуков в слове, т. е. производить звуко - буквенный анализ слов;
- выделять звук в слове и обозначать его соответствующей буквой;
- читать прямые и обратные слоги;
Цели:
Образовательные:
- научить детей находить в словах звуки [б], [б’] и уметь их различать;
- познакомить с буквами Б, б и формировать умение обозначать звуки [б], [б’] буквой б.
БУКВАРИКОВЕ СВЯТО - сценарій відкритого інсценізованого уроку-казки з навчання грамоти у 1 класі, метою якого є узагальнення знання про звуко-буквенну систему мовлення, формування інтересу до читання, збагачення активного і пасивного словникового запасу учнів, вдосконалення навичок декламування; розвиток зв’язного, діалогічного і монологічного мовлення дітей, пам’яті; виховання шанобливого ставлення до книги, як джерела знань, вміння декламувати.