Користувацький вхід

Навчання грамоти

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



Розробка уроку з предмета «Навчання грамоти. Письмо» для 1 класу «Письмо елементів великої букви «3» під лічбу. Письмо великої букви «3». Формування аудіативних умінь за змістом загадки. Списування з друкованого тексту»

0

Урок присвячений написанню літери З. Цікаві та доступні форми роботи дозволяють учням легко справитися з поставленою задачею.



Закріплення знань про звукові значення букв Т, т.

0

Навчання грамоти
1-Б клас

Тема Закріплення знань про звукові значення букв Т, т [те], розвиток мовлення на тему «Театр», формування аудіативних умінь за змістом тексту «Театр».
Мета Закріплювати знання учнів про звукові значення букв Т, т «те»;
удосконалювати уміння читати склади, слова, речення з вивченими літерами;
збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати зв’язне мовлення, мислення, фонематичний слух, аудіативні уміння, уміння спілкуватись у малих групах.
Виховувати естетичні почуття, бажання пізнавати нове.



Урок з письма Мандрівка у казку «Зайчикова хатка»

0

Урок з письма
(Мандрівка у казку «Зайчикова хатка»)

Тема. Написання рядкової букви «ф» (еф), складів, слів з нею.

Мета. Вчити учнів писати рядкову букву «еф», склади і слова з нею, удосконалювати вимову, уміння здійснювати звуковий аналіз слів, писати під диктовку букви, склади, слова, формувати навички мовленнєвої діяльності, розвивати уміння порівнювати, зіставляти, узагальнювати, групувати, виховувати культуру запису.
Обладнання. Інтерактивна дошка, ножиці.



Розробка уроку навчання грамоти для 1 класу «Пригоди букви В»

0

Урок навчання грамоти з використанням інноваційних технологій. Розробка уроку має на меті допомогти вчителям початкових класів урізноманітнити навчальний матеріал своїх уроків.



Закріплення звукових значень літери «ц». Робота над текстом «Циркова залізниця»

0
Урок навчання грамоти

Закріплення звукових значень літери «ц». Робота над текстом «Циркова залізниця»

Мета: закріпити букву «це», вчити читати слова з цією буквою, виконувати звуковий аналіз слів;розвивати читацькі інтереси, логічне мислення,    мовленнєві здібності, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати культуру мовлення, увагу, спостережливість.
 Обладнання: предметні малюнки, звукові пенали
 
ХІД УРОКУ
1.   Організація класу.
2.   Повідомлення теми і мети уроку.



Буква «Б», звуки б, б’. Чтение слогов, слов

0

Обучение грамоте (чтение )

Тема: Буква « Б», звуки б, б’. Чтение слогов, слов.
Задачи:
- формировать умение давать характеристику звукам;
- устанавливать количество и последовательность звуков в слове, т. е. производить звуко - буквенный анализ слов;
- выделять звук в слове и обозначать его соответствующей буквой;
- читать прямые и обратные слоги;
Цели:
Образовательные:
- научить детей находить в словах звуки [б], [б’] и уметь их различать;
- познакомить с буквами Б, б и формировать умение обозначать звуки [б], [б’] буквой б.



БУКВАРИКОВЕ СВЯТО - сценарій відкритого інсценізованого уроку-казки з навчання грамоти у 1 класі

1

БУКВАРИКОВЕ СВЯТО - сценарій відкритого інсценізованого уроку-казки з навчання грамоти у 1 класі, метою якого є узагальнення знання про звуко-буквенну систему мовлення, формування інтересу до читання, збагачення активного і пасивного словникового запасу учнів, вдосконалення навичок декламування; розвиток зв’язного, діалогічного і монологічного мовлення дітей, пам’яті; виховання шанобливого ставлення до книги, як джерела знань, вміння декламувати.



Навчання грамоти. Урок - зустріч. Звукосполучення [йі]. Позначення його буквою «ї».

0

Урок - зустріч
Мета. Ознайомити учнів з буквою «ї» та звукосполученням [йі], яке вона позначає , розвивати артикуляційно-слухові відчуття; продовжити роботу над звуко-буквеним аналізом слів; формувати у дітей виразність читання віршованого тексту; виховувати у них любов та бережне ставлення до природи, до її мешканців та бажання старанно вчитися.

Предмет. Навчання грамоти.

Класи. Початкова школа.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі