Користувацький вхід

Микола Самійлович Вашуленко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Диктанти як засіб формування орфографічної компетентності

0

Процес розвитку орфографічних умінь у молодших школярів буде ефективним, якщо вивчення орфографічного матеріалу носитиме свідомий характер і спиратиметься на простіші навички і вміння. Завдання оволодіння орфографічною грамотністю не можуть бути розв’язані без постійної уваги шкільного курсу до орфографічного моменту.Розвиток мови та мовлення учнів 1 – 2 класів під час пропедевтичної роботи з граматики

1

У статті досліджено педагогічні умови розвитку мови та мовлення учнів 1-2 класів під час пропедевтичної роботи з граматики. Адже розвиток мови та
мовлення – найважливіший та провідний принцип у сучасних умовах навчання молодших школярів.Закріплення знань про звукові значення букв Т, т.

0

Навчання грамоти
1-Б клас

Тема Закріплення знань про звукові значення букв Т, т [те], розвиток мовлення на тему «Театр», формування аудіативних умінь за змістом тексту «Театр».
Мета Закріплювати знання учнів про звукові значення букв Т, т «те»;
удосконалювати уміння читати склади, слова, речення з вивченими літерами;
збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати зв’язне мовлення, мислення, фонематичний слух, аудіативні уміння, уміння спілкуватись у малих групах.
Виховувати естетичні почуття, бажання пізнавати нове.Свято «Прощання з Букварем»

1

Мета: продемонструвати досягнення учнів за перший рік навчання; удосконалювати навички виразного читання; розвивати увагу, пам’ять, артистичні навички; прищеплювати інтерес до читання, до вивчення української мови, любов до книги; виховувати почуття дружби і товаришування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі