Користувацький вхід

Іван Якович Франко

Обмежити пошук фільтруванням:Титан духу і думки. Іван Франко – письменник, учений, громадський діяч. Презентація

0

Матеріал презентації допоможе учням з'ясувати цікаві факти з біографії Івана Франка, довідатися про долю його нащадків.Титан духу і думки. Іван Франко – письменник, учений, громадський діяч. Багатогранність діяльності письменника.

0

Розробка уроку містить цікаві факти з біографії Івана Франка, розкриває багатогранність його таланту. Матеріал може бути використаний для спонукання учнів до спостереження, розвитку їх вміння доводити власні думки, наводячи переконливі аргументи, виховання любові до художнього слова.Іван Франко. Короткі відомості про письменника

0

Учитель поглибить раніше набуті знання учнів про Івана Франка - класика української літератури, розвиватиме творчу уяву, виховуватиме почуття пошани до творчості КаменяраІван Франко. Поетична збірка «Зів’яле листя». Любовна тема в творчості поета, її автобіографічність. Лірична драма «Зів’яле листя» – шедевр інтимної лірики (урок літературно-музична композиція)

0

Конспект уроку з уркаїнської літератури для 10-го класу (літературно-музична композиція) на тему "І.Франко. Лірична драма. Збірка "Зів"яле листя" - шедевр інтимної лірики. Розробка уроку з використаннням інтерактивних вправ та прийомів навчання, інсценізації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі