Користувацький вхід

Вальтер Скотт

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лицарський турнір за романом Вальтера Скотта «Айвенго» (7 клас)

0

Мета: перевірити та узагальнити знання змісту роману, вміння орієнтуватися в тексті; розвивати навички учнів цілісно сприймати твір великого обсягу, підбирати матеріал, що характеризує образи персонажів; на основі роману «Айвенго» В.Скотта виховувати почуття патріотизму,любові до Батьківщини ,поняття честі, гідності, мужностіПроект - узагальнення матеріалу зі світової літератури за 7 клас

0

Спільний проект вчителя та учнів являє собою прекрасне доповнення до узагальнюючого уроку світової літератури в 7 класіПроект - узагальнення матеріалу зі світової літератури за 7 клас

0

Мультимедійна презентація створена за програмним матеріалом з курсу світової літератури в 7 класі.Презентація " Айвенго - головний герой роману В.Скотта. Його відданість, чесність,благородство"

0

Презентація " Айвенго - головний герой роману В.Скотта. Його відданість, чесність,благородство"Матеріали до уроку «Історичний колорит у романі В. Скотта "Айвенго"»

3

Наочний роздатковий матеріал, що дає можливіість опанувати такі поняття, як "історичний роман","національний, місцевий колорит", "проблематика твору"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі