Користувацький вхід

Основи енергозбереження

...

Обмежити пошук фільтруванням:Енергія біомаси. Біогаз. Методи одержання біогазу. Біогазові установки. Практичне використання в Україні і за кордоном.

0

Наша планета не така й велика. Ця істина стала очевидною для людства не дуже давно. Багато хто усвідомив, що і природні ресурси Землі, які здавалися такими багатющими, насправді є вичерпними. У гонитві за благами цивілізації сучасне покоління забуває про тих, хто буде жити після нас. Що ж стосується України, то заклики вчених до дбайливого, господарського використання сировини поки що не дають бажаних результатів.Україна є однією з найбільш енерговитратних країн світу.Мікроклімат виробничих приміщень та його вплив на працівників

0

Мікрокліматом приміщень називається сукупність фізичних і хімічних чинників повітряної середовища, сформована всередині цих приміщень. До найважливішим чинникам мікроклімату ставляться: температура і відносна вогкість повітря, його руху, його руху, хімічний склад, і навіть наявність зважених частинок пилу й мікроорганізмів. Оцінюючи хімічного складу повітря визначають передусім зміст шкідливих газів: вуглекислого, аміаку, сірководню, окису вуглецю, наявність яких знижує опір до захворювань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі