Користувацький вхід

соціально-побутове орієнтування

Обмежити пошук фільтруванням:Урок соціально-побутового орієнтування у 6 класі. Тема уроку: "Електрична праска. Правила безпечної праці з електропраскою. Прасування виробів (фартухів, косинок, серветок.)»

1

Важлива роль у підготовці учнів з обмеженими освітніми можливостями до самостійного життя відводиться урокам соціально-побутового орієнтування, які спрямовані на формування у школярів знань про навколишній світ, розвиток у них практичних умінь, необхідних для задоволення побутових потреб. На своїх уроках намагаюсь стимулювати інтерес до предмету використовуючи комп"ютерні презентації які дозволяють в цікавій формі подати навчальний матеріал.матеріал до уроку з теми торгівля

0

Наданий матеріал - це словник термінів, що використовуються в торгівлі та бухгалтерському обліку, надає змоги учням допоміжної школи розширити інформаційні компетентності. Розкривається поняття ринку, та елементів, що його утворюють. Учні знайомляться з правами споживача, виконують вправи на закріплення матеріалу. Урок-презентацію можна використовувати на початку вивчення теми, а також як закріплення вивченого матеріалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі