Користувацький вхід

Останні публікації

Песталоцці С. Лисенкова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтерактивні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації творчого потенціалу учнів

2

Суть інтерактивного навчання полягає в тому, що взаємодія вчителя і учня сприймається як безпосередня міжособистісна комунікація, найважливішою особливістю якої є здатність людини «брати на себе роль іншої особи», уявляти, як її сприймає партнер під час спілкування, відповідно інтерпретувати ситуацію та конструювати власні дії.

Досвід учителів дає можливість ефективно упроваджувати певні інноваційні прийоми на кожному етапі уроку словесності. Охарактеризуємо деякі з них.Інноваційні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації творчого потенціалу учнів

2

Головне завдання освітнього процесу – розвиток в учнів умінь і навичок саморозвитку особистості шляхом упровадження технологій, організації процесу навчання та створення належних для цього умов.

Упровадження інноваційних технологій навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, проведення рольових ігор, спільне розв’язання проблем. Таке навчання ефективно сприяє формуванню вмінь, навичок і цінностей, створює атмосферу співпраці, взаємодії, дозволяє педагогові стати справжнім лідером дитячого колективу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі