Користувацький вхід

Інноваційні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації творчого потенціалу учнів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

2

Головне завдання освітнього процесу – розвиток в учнів умінь і навичок саморозвитку особистості шляхом упровадження технологій, організації процесу навчання та створення належних для цього умов.

Упровадження інноваційних технологій навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, проведення рольових ігор, спільне розв’язання проблем. Таке навчання ефективно сприяє формуванню вмінь, навичок і цінностей, створює атмосферу співпраці, взаємодії, дозволяє педагогові стати справжнім лідером дитячого колективу.

Суть інтерактивного навчання полягає в тому, що взаємодія вчителя і учня сприймається як безпосередня міжособистісна комунікація, найважливішою особливістю якої є здатність людини «брати на себе роль іншої особи», уявляти, як її сприймає партнер під час спілкування, відповідно інтерпретувати ситуацію та конструювати власні дії.

Досвід учителів дає можливість ефективно упроваджувати певні інноваційні прийоми на кожному етапі уроку словесності. Охарактеризуємо деякі з них.

Автор: 

Омельченко Валентина Євтихіївна, учитель української мови та літератури вищої категорії, учитель-методист Бородянської спеціалізованої школи-загальноосвітнього закладу І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі