Користувацький вхід

Ш. Амонашвілі

Обмежити пошук фільтруванням:Підготовка учнів 4 класу до ДПА

0

«Дітей потрібно вчити не граючи, а серйозно, з почуттям відповідальності. Учитель має так добре і мистецьки виконувати роль, щоб діти забули про потребу у грі»
Ш. Амонашвілі
Отже, навчання – це серйозна гра. Наше головне завдання - зробити так, щоб дитина хотіла вчитися, зробити цей процес цікавим і зрозумілим.
Сьогодні освіта набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання. Отже, основними завданнями учителя, на сучасному етапі розвитку нашого суспільства, є забезпечення виходу кожного учня на базовий рівень освіти.Інтерактивні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації творчого потенціалу учнів

2

Суть інтерактивного навчання полягає в тому, що взаємодія вчителя і учня сприймається як безпосередня міжособистісна комунікація, найважливішою особливістю якої є здатність людини «брати на себе роль іншої особи», уявляти, як її сприймає партнер під час спілкування, відповідно інтерпретувати ситуацію та конструювати власні дії.

Досвід учителів дає можливість ефективно упроваджувати певні інноваційні прийоми на кожному етапі уроку словесності. Охарактеризуємо деякі з них.Інноваційні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації творчого потенціалу учнів

2

Головне завдання освітнього процесу – розвиток в учнів умінь і навичок саморозвитку особистості шляхом упровадження технологій, організації процесу навчання та створення належних для цього умов.

Упровадження інноваційних технологій навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, проведення рольових ігор, спільне розв’язання проблем. Таке навчання ефективно сприяє формуванню вмінь, навичок і цінностей, створює атмосферу співпраці, взаємодії, дозволяє педагогові стати справжнім лідером дитячого колективу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі