Користувацький вхід

Останні публікації

В. Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття "Осінні сни клена"

0

Заняття для старшої групи. За основу береться оповідання В. Сухомлинського "Осіннні сни клена". Діти пригадують зміст твору та малюють нетрадиційним способомПідсумкове заняття "Осінь принесла золотисті стрічки"

0

Підсумкове заняття для дітей середньої групи . За основу береться твір В. Сухомлинського "Осінь принесла золотисті стрічки".Інтегроване заняття в старшій групі за темою "Чотири аркуші золотого паперу"

0

Заняття для старшого дошкільного віку. За основу береться твір В. Сухомлинсько "Чотири аркуші золотого паперу". Діти вирішують різноманітні завдання.Екологічні проєкти, як засіб соціального становлення вчителя

0

У статті йдеться мова про теоретичні засади проектної технології та шляхи оптимізації освітнього процесу, що направлений на соціальне становлення вчителя та його підготовку до еколого-педагогічної діяльності.
Ключові слова:, проект, екологічні проекти, соціальне становлення.
Annotation. The article deals with the theoretical foundations of the project technology and ways to optimize the educational process aimed at the social formation of the teacher and his preparation for environmental and pedagogical activities.
Keywords:environmental project, environmentalprojects, socialdevelopment.Комплексне заняття з розвитку мовлення і малювання з використанням твору В. Сухомлинського " Хом"якові турботи"

0

Комплексне заняття з розвитку мовлення і малювання
з використанням твору В. Сухомлинського
« ХОМ'ЯКОВІ ТУРБОТИ»
Матеріал та обладнання: ілюстрації звірів на фланелеграфі (за твором В. Сухомлинського «Хом'якові турботи»), розучування вірша про хомячка за допомогою мнемотаблиці, мильні бульбаш¬ки, предметні картинки, килимок, сліди звірів. Картинки звірів (заготовки для малювання пальчиками) фарби.
ХІД ЗАНЯТТЯКонспект заняття з розвитку мови в середній групі «Сніг - сніжок»

0

Конспект заняття з розвитку мови в середній групі «Сніг - сніжок»Чи легко приносити радість іншим. В. Сухомлинський . Покинуте кошеня

1

Літературне читання предмет,який повинен дітей навчити навичкам читанню.Урок читання повинен бути цікавим для продуктивного навчання. Проводивши цей урок, можу запевнити, що діти були зацікавлені.Конспект заняття з художньої літератури на тему: «Читання оповідання в. Сухомлинського «Як Сергійко навчився жаліти»

0
Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей уважно слухати літературний твір, зокрема на морально-етичну тематику, вдосконалювати вміння узагальнювати почуте, висловлювати власну думку, давати оцінку герою. Закріплювати в словнику назви основних почуттів, емоцій, розповідати про ситуації, пов’язані з ними. Розвивати загальнолюдські моральні якості: милосердя, співчуття, чуйність. Виховувати доброзичливість ставлення до інших людей, що мають фізичні вади.


Корекційно-розвивальна програма «Соціалізація дитини в умовах центру»

0

Корекційно-розвивальна програма "Соціалізація дітей в умовах центру"

Мета: спрямувати роботу на попередження можливого неблагополуччя в соціальному розвитку дитини.Школа добрих вчинків

0

Урок має на меті навчити учнів здійснювати проектну діяльність на основі аналізу літературних творів В. Сухомлинського, робити висновки, доводити правильність своєї думки. Розвиває нестандартне мислення, креативний підхід до виконання завдань, вдосконалює навички роботи в групі, парі, формуючи пізнавальну, інформаційну і соціальну компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі