Користувацький вхід

М.булгаков

Обмежити пошук фільтруванням:Життя і творчість М.Булгакова. Роман «Майстер і Маргарита» (урок-дослідження)

0

Подано методичну розробку із зарубіжної літератури "Урок-дослідження "Життя і творчість М.Булгакова. Роман "Майстер і Маргарита", яка містить елементи інтерактивних методик і технології розвитку критичного мислення.Урок-дослідження «Світ біблійної давнини. Переосмислення євангельських сюжетів й образів у романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита». Особливості композиції, художнього часу й простору, наскрізні мотиви»

0

Урок - дослідження допоможе учням шляхом філософського аналізу розкрити глибину і красу людських почуттів, перемогу добра над злом, сприятиме духовному збагаченню, забезпечить потужний емоційно-почуттєвий вплив на учнів, навчить сприймати, пізнавати світ не тільки через раціональну сферу, а й через почуття, емоції.
Урок дає цілісне й повне уявлення про тему вивчення, забезпечує широку участь учнів як у підготовці, так і в проведенні уроку, передбачає комплексне застосування різних засобів навчання: картин, портретів, музичного супроводу, художньої й довідникової літератури та ін.Урок за романом М.Булгакова "Майстер і Маргарита" Система образів і проблематика роману

0

Система образів роману М.Булгакова "Майстер і Маргарита" допоможе учням 11-го класу зрозуміти проблематику твору, а презентація створить підгрунтя для його аналізу.Контрольна робота в 11 класі. М.Булгаков "Майстер і Маргарита"

0

Ця контрольна робота дає можливість учителю перевірити знання з вивченої теми. а також перевірити наскільки глибоко був прочитаний і осмислений текст роману М.Булгакова.Наскільки учні уміють аналізувати дійсність того часу. про який ідеться у творі(20-30-роки ХХст.)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі